Nabídka zhotovení dárkových balíčků

Souhlas se zpracováním osobních údajů 

1. Udělujete tímto souhlas společnosti Molla s.r.o., se sídlo Jáchymovská 253/5, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec, IČ: 254 78 176, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem, spisová značka C 19983 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

- jméno a příjmení
- název společnosti/ firmy
- adresa bydliště/ firmy
- identifikační číslo
- daňové identifikační číslo
- telefonní číslo
- e-mail (dále společně vše jen jako „Osobní údaje“)

2. Osobní údaje je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem vyřízení Vaší objednávky a realizace práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi („Subjektem údajů) a správcem a pro účely vedení uživatelského účtu. Tyto údaje budou správcem zpracovány po dobu poskytnutí plnění nebo 10 let v případě trvalé spolupráce.

3. Zdroje osobních údajů jsou přímo od subjektu údajů – kupujících. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, odeslání internetového formuláře, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích. Při zpracovávání osobních údajů kupujícího se předpokládá, že tyto údaje budou v souvislosti s plněním smlouvy poskytnuty třetím stranám podílejících se na dodání zboží / realizaci plateb na základě smlouvy.

4. S výše uvedeným zpracováním osobních údajů udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti molla@molla.cz

5. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem - Ladislava Molnárová - majitelka společnosti Molla s.r.o.

6. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle nařízení máte právo:
- vzít souhlas kdykoliv zpět
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
- na přenositelnost údajů,
- podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

7. Zaškrtnutím souhlasu prostřednictvím objednávkového formuláře a odesláním objednávky potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.  

Napište nám

Informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Molla s.r.o.

VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD, E-SHOP

Provozní doba